Andrew Wommack: Już to masz! Cz.4

Większość chrześcijan myśli, że Bóg MOŻE zrobić wszystko, lecz nie wierzą w to, że On zrobił już bardzo wiele. Przeżywają całe swoje chrześcijańskie życie szukając Go, starając się sprawić aby Bóg uzdrowił ich, błogosławił im, i zaopatrywał sferę ich finansów, a On już to zrobił. Prawdziwym kluczem do chrześcijańskiego życia jest zaprzestanie szukania, a w zamian uwierzenie i wydanie i nakazywanie. Ta seria filmów rzuci wyzwanie twoim wierzeniom a przyjęta w odpowiedni sposób zmieni twoje życie.

Wszystkie części – tutaj

Tłumaczenie: Alicja Bąk
Korekta: Łukasz Leda

Autor: Redakcja

Podziel się

2 komentarze

 1. Piekne nauczanie , ktore zmienia moje myslenie itd, dziekuje za tlumaczenie.

  Odpowiedz
  • Rzadko komentuje,Mialam wiele watpliwosci co do nauczania Anrew a,biblijnych,ale chce podzielic sie swiadectwem dla zbudowania braci i siostr.
   Po wysluchaniu 7 go odcinka na temat wspoldzialania laski i wiary,obudzil mnie wewnetrzny glos mowiacy mi/Przeciez chodzilas kiedys w takim zaufaniu i widzialas wiele ponadnaturalnych wydarzen w swoim zyciu/wroc do dzieciecej wiary!.Zrobilam to z pomoca Ducha sw w modlitwie i natychmiast Bog rozwiazal ponadnaturalnie moj problem,akurat dotyczacy oplat,po prostu nie mialam takich kwot.Wiele mi trzeba w zyciu,aby widziec moc Boza,ale Zachecam!!!To naprawde sie dzieje!! Chwala Bogu za Jezusa i jego dzieci w nim ktore maja poznanie i dziela sie nim z nami.
   Chwala!!
   Krystyna
   Ponadto bardzo dziekuje i blogoslawie w imie naszego Pana wszystkich ktorzy daja nam mozliwosc sluchania o mocy ewangelii

   Odpowiedz

Wyślij

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This