Biblia Audio – Superprodukcja

Biblia Audio - superprodukcjaPowstaje wspaniały projekt udźwiękowienia w formie słuchowiska całej Biblii. Twórcami projektu są osoby z doświadczeniem w branży przy udziale reżysera Krzysztofa Czeczota, Macieja Budzicha, 40 specjalistów i najwybitniejszych polskich aktorów.

Cała Biblia to 110 nagrania z warstwą audio złożoną z najwyższej klasy efektów dźwiękowych przenoszących słuchającego w świat wydarzeń opowiadanych historii. Pierwsze nagrania opisu stworzenia świata z Księgi Rodzaju można już przesłuchać na kanale producenta oraz na YouTubie. Nagranie jest na podstawie Biblii Tysiąclecia.

To co sami Twórcy piszą o projekcie:

Chcemy udźwiękowić najważniejszą księgę świata – ponad 100 godzin słuchowiska z udziałem najlepszych polskich aktorów (m.in. Wojciech Malajkat, Jerzy Trela, Adam Woronowicz, Małgorzata Kożuchowska, Krystyna Janda) – w nowoczesnej oprawie muzycznej i dźwiękowej.

W dobie cyfryzacji i coraz większych możliwości technologicznych, każdy powinien mieć do niej dostęp. Dlatego efekty naszej pracy na bieżąco udostępniamy w sieci za darmo. Jeśli podoba Wam się ta idea, pomóżcie nam dokończyć projekt, zostańcie producentami BIBLIA AUDIO superprodukcja na http://www.bibliaaudio.pl

Biblia Audio będzie do dostępna dla każdego nieodpłatnie na stronie bibliaaudio.pl, na kanale YouTube oraz w serwisie SoundCloud. Twórcy są w trakcie zbiórki kwoty potrzebnej do kontynuacji projektu, aby dowiedzieć się więcej –

kliknij tutaj

Gorąco zachęcamy Was do przesłuchania pierwszych trzech dostępnych części.

Filmik opowiadający o projekcie:

Księga Rodzaju (1 Mojżeszowa) rozdział 1.

Księga Rodzaju (1 Mojżeszowa) rozdział 2.

Księga Rodzaju (1 Mojżeszowa) rozdział 3.

Źródło: Wspieram To i YouTube użytkownik BIBLIA AUDIO superprodukcja

Autor: Redakcja

Podziel się

Wyślij

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This