Biblia miniserial

Zrzut ekranu 2015-02-28 o 16.53.50Zapraszamy do obejrzenia krótkich fragmentów znanego na całym świecie serialu Biblia (ang. The Bible). Serial został nakręcony w 2013 z olbrzymim rozmachem i drobiazgową dokładnością.

Zapierający dech epickim rozmachem i spektakularnymi efektami specjalnymi serial „Biblia” został zrealizowany z drobiazgową, wręcz dokumentalną dbałością o szczegóły i prawdę historyczną. Najważniejsze historie Starego i Nowego Testamentu ożywają na ekranie, rozwijając się w pełne żywiołowej akcji obrazy filmowe, od stworzenia Świata poczynając, poprzez losy narodu izraelskiego i jego przymierze z Bogiem, aż po przełomowe wydarzenia, które w efekcie doprowadziły do ukrzyżowania i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Historia narodzin chrześcijaństwa została opowiedziana w sposób fascynujący i porywający, i jednocześnie przystępny dla widzów w każdym wieku! (opis dystrybutora filmu.)

Aby obejrzeć fragmenty z polskimi napisami, po rozpoczęciu filmu naciśnij przycisk
ustawienia
a następnie wyświetli Ci się menu, gdzie wybierz w zakładce „Napisy” – Polski. Możesz wybrać też wyższą jakość filmu – 720p lub 1080p.

napisy

Poniżej fragmenty poszczególnych odcinków:

Cz.1 – Stworzenie świata

Cz.2 – Mojżesz i płonący krzew

Cz.3 – Dawid i Goliat

Cz.4 – Kuszenie Jezusa na pustyni

Cz.5 – Kamienowanie cudzołożnicy

Cz.6 – Jezus kroczy po wodzie

Cz.7 – Zesłanie Ducha Świętego

Źródło: YouTube

Autor: Redakcja

Podziel się

Wyślij

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This