Joseph Prince: Boża miłość sprawia, że jesteś silny

Efez. 3:19
I mogli poznać miłość Chrystusową, która przewyższa wszelkie poznanie, abyście zostali wypełnieni całkowicie pełnią Bożą.

Jeśli chciałbyś dzisiaj podziękować Bogu za coś, co by to było? Dla mnie byłoby to podziękowanie Bogu za danie mi Jezusa. Kiedy widzę Jezusa na krzyżu, widzę miłość Bożą, która wszystko przezwycięża dla mnie. To powoduje, że mówię: „Dzięki Ci Jezu! Kocham Cię Jezu! Uwielbiam Cię Jezu! Błogosławię Cię Jezu! Alleluja!”.

A gdy wielbimy i czcimy miłość Jezusa w naszym życiu ujrzymy, że się zmieniamy i zobaczymy potężną moc Bożą manifestującą się dla nas i przez nas.

Tak było w życiu Dawida. Jego osobisty czas uwielbienia i bycia pochłoniętym Bożą miłością do niego, zmieniły go ze zwykłego chłopca, który był pasterzem w zabójcę lwa, zabójcę niedźwiedzia, zabójcę olbrzyma i ostatecznie w króla Izraela.

Nikt na ziemi, bez względu na to jak silny jest, nie wspominając o młodzieży, nie może zaatakować lwa, siłą otworzyć jego pysk i wyrwać z powrotem swoją owcę, którą ten lew porwał, chyba że Boże namaszczenie jest na nim. I to było rzeczywiście to, co przytrafiło się Dawidowi, chłopcu, który będąc pasterzem, biegł za lwem, łapał go za grzywę, powalał i zabijał, a tym samym uwalniał baranka z jego paszczy (1 Sam. 17:34-37).

Mój przyjacielu, żaden mężczyzna nie może prawdziwie cieszyć się życiem na tym świecie bez Bożej siły w jego życiu, Bożej przychylności w jego pracy i relacjach, Bożej ochrony dla niego i jego rodziny, Bożego błogosławieństwa w jego finansach oraz Bożego zdrowia i uzdrowienia dla jego ciała. Podobnie, żadna kobieta nie może przetrwać emocjonalnie, społecznie czy fizycznie bez Bożego czułego dotyku, kochającej obecności, słodkiej pewności i słów życia w czasie, gdy ich potrzebuje.

Umiłowany, gdy karmisz się miłością Jezusa do ciebie, będziesz napełniony pełnią Bożą. Jak w przypadku Dawida, Boże namaszczenie zacznie potężnie działać w twoim życiu. A kiedy natkniesz się na duchowe lwy, a nawet na samego diabła – który przychodzi jak lew ryczący przeciwko tobie, twoim bliskim lub twojej własności – chwycisz go za gębę i rozerwiesz na strzępy!

Myśl na dzisiaj
Karm się miłością Jezusa do ciebie i bądź wypełniony pełnią i mocą Bożą, aby rozerwać duchowe lwy na strzępy!

Autor: Joseph Prince

Żródło: www.bogbezreligii.pl

Autor: Redakcja

Podziel się

Wyślij

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This