Joseph Prince: Niezasłużona przychylność

niezasluzonaWłaśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Szaron nowa książka Josepha Prince’a “Niezasłużona przychylność.” Autor opowiada o swoim zrozumieniu łaski Bożej jako ekstremalnej prawdy zmieniającej życie. Dla osób walczących z poczuciem winy i strachem może to być lektura obowiązkowa. Poraża zaufaniem i poczuciem bezpieczeństwa w Bogu.

Kilka słów od Autora:

“Zacznij urzeczywistniać marzenia, które Bóg zrodził dziś w twoim sercu!

Na Bożą definicję sukcesu nie składa się to, co masz, a raczej kogo posiadasz! To obecność Pana w twoim życiu czyni cie szczęśliwym! Niezasłużona przychylność Jezusa ochroni cię i obdaruje, spowoduje twój rozwój, przywróci zdrowie oraz sprawi, że osiągniesz pełnie. Dzięki Jego niezasłużonej przychylności będziesz cieszyć się sukcesem wykraczającym poza twoją wrodzoną inteligencję, kwalifikacje i zdolności!

Łaska (Boża przychylność) i pokój (czyli niezwykły dostatek, całe niezbędne dobro, wszelka duchowa pomyślność i wolność od leków, burzliwego gniewu i moralnych konfliktów) niech się wam rozmnoża przez (pełne, osobiste, dokładne i właściwe) poznanie Boga i Pana naszego, Jezusa Chrystusa.

– Drugi List Piotra 1:2, Amplified Bible (AMP)”

Książka do nabycia w księgarniach w całej Polsce.

Autor: Redakcja

Podziel się

Wyślij

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This