Joseph Prince: To czego jesteś świadomy, zamanifestuje się

1 Jan. 4:4
Wy z Boga jesteście, dzieci, i wy ich zwyciężyliście, gdyż Ten, który jest w was, większy jest, aniżeli ten, który jest na świecie.

Jeśli byłeś na pokazie w cyrku lub oglądałeś go w telewizji, pewnie widziałeś występ lwa i jego trenera. Ale czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego trener, oprócz tego, że ma bat, to jeszcze jest uzbrojony w taboret i kieruje jego nogi w kierunku bestii?

Cała idea polega na rozproszeniu lwa. Widzisz, chociaż bestia jest potężna, to może być unieszkodliwiona przez rozproszenie. Jeśli ten ludożerca nie jest rozpraszany od czasu do czasu, to może po prostu zdecydować się rozszarpać trenera!

Diabeł jest jak trener. On wie, że masz moc Bożą w sobie, ponieważ Lew z pokolenia Judy mieszka w tobie i „Ten, który jest w was, większy jest, aniżeli ten, który jest na świecie”. Więc to, co diabeł próbuje robić, to unieruchomienie cię przez rozproszenie.

Na przykład, może on zwrócić twoją uwagę na ból w twoim ciele, aby cię rozproszyć. A ty zaczniesz przeglądać czasopisma medyczne lub internet, aby dowiedzieć się więcej o symptomach. Skonsultujesz się z niejednym lekarzem. A ponieważ znasz kogoś, kto ma takie same objawy, będziesz z nim rozmawiał na ten temat.

W końcu jesteś rozproszony przez ból, symptomy, to co znalazłeś na ten temat, opinie lekarzy i doświadczenia twoich znajomych. I przekonasz się, że trudno jest skupić się na Bożym Słowie odnośnie twojego uzdrowienia. Stałeś się unieruchomiony, bezsilny i przestraszony.

Tak więc diabelskie sztuczki polegają na tym, aby skłonić cię do koncentracji na swoim stanie. Kiedy jesteś skupiony na symptomach w swoim ciele, to zobaczysz jak choroba manifestuje się. Ale Bóg chce, abyś skupił się na tym, kim jesteś i co masz w Chrystusie. Kiedy jesteś świadomy, że jesteś uzdrowiony w Chrystusie, zobaczysz jak uzdrowienie manifestuje się.

Mój przyjacielu, to czego jesteś świadomy, zamanifestuje się. Tak więc bądź świadomy Chrystusa, który jest całą mocą Bożą w tobie i zobaczysz jak ta moc manifestuje się!

Myśl na dzisiaj
Bądź świadomy Chrystusa, który jest całą mocą Bożą w tobie i zobaczysz jak ta moc manifestuje się!

Autor: Joseph Prince

Żródło: www.bogbezreligii.pl

Autor: Redakcja

Podziel się

Wyślij

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This