Joseph Prince: Ujrzyj łaskę Jezusa, a on ujrzy twoją wiarę.

Gdy usłyszała wieści o Jezusie, podeszła w tłumie z tyłu i dotknęła szaty jego, bo mówiła: Jeśli się dotknę choćby szaty jego, będę uzdrowiona. I zaraz ustał jej krwotok, i poczuła na ciele, że jest uleczona z tej dolegliwości. A Jezus poznawszy zaraz, że z niego moc uszła, zwrócił się do ludu i rzekł: Kto się dotknął szat moich? […] Wtedy owa niewiasta z bojaźnią i drżeniem, wiedząc, co się jej stało, przystąpiła, upadła przed nim i wyznała mu całą prawdę. A On jej rzekł: Córko, wiara twoja uzdrowiła cię, idź w pokoju i bądź uleczona z dolegliwości swojej. Mar. 5:27-34 (BW)

„Nie sądzę, że mam dość wiary, aby być uzdrowionym”. Mój przyjacielu, to nie ty masz widzieć jak dużo masz wiary. To należy do Boga. Wszystko co musisz zrobić, to po prostu zobaczyć jak łaskawy jest Bóg dla ciebie.

Kobieta z krwotokiem nie chodziła w kółko mówiąc: „Muszę mieć wiarę. Muszę mieć wiarę…”. Nie, ona nie była świadoma swojej wiary (lub jej braku). Ona była świadoma Jezusa i Jego dobroci. W jaki sposób? Usłyszała o Jezusie. Musiała słyszeć o Jego życzliwości dla chorych i uciśnionych i o tym jak uzdrawiał i uwalniał ich wszystkich.

Ona po prostu widziała Jezusa i Jego łaskę, a Jezus ujrzał jej wiarę i potwierdził to – „Córko, wiara twoja uzdrowiła cię”. Umiłowany, po prostu skup się na łasce Jezusa. Zobacz jak uzdrawiał wszystkich bez zastrzeżeń i ciągle słuchaj o Jego dobroci!

Jesteś świadomy swojej wiary?

Czy może jesteś świadomy Bożej łaski?

Ujrzyj Jezusa w Jego łasce, a on zobaczy ciebie w twojej wierze.

Żródło: www.bogbezreligii.pl

 

Autor: Redakcja

Podziel się

Wyślij

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This