Joseph Prince: Wyznawanie twojej sprawiedliwości podoba się Bogu.

Rzym. 10:6
A usprawiedliwienie, które jest z wiary, tak mówi…

Za każdym razem, gdy wyznajesz: „Jestem sprawiedliwością Bożą w Chrystusie” Bóg Ojciec jest zadowolony. Kiedy wyznajesz, że jesteś sprawiedliwością Bożą w Chrystusie przypomina to Mu, co Jego Syn zrobił dla ciebie, abyś się stał sprawiedliwy.

Czyniąc cię sprawiedliwym, Bóg pokazuje Swoją sprawiedliwość – „dla okazania sprawiedliwości swojej w teraźniejszym czasie, aby On sam był sprawiedliwym i usprawiedliwiającym tego, który wierzy w Jezusa” (Rzym. 3:26).

Zawsze, kiedy Jezus słyszy jak wyznajesz: „Jestem sprawiedliwością Bożą w Chrystusie” przynosi to wiele radości do Jego serca, ponieważ polegasz na tym co On zrobił, abyś był sprawiedliwy.

Duch Święty, który teraz mieszka w tobie i przekonuje cię o sprawiedliwości (Jan. 16:10), także raduje się, gdy wyznajesz: „Jestem sprawiedliwością Bożą w Chrystusie”. On jest zadowolony, gdy współpracujesz z Nim.

Radość Boga nie jest jedyną rzeczą jaką zyskasz, gdy wyznajesz: „Jestem sprawiedliwością Bożą w Chrystusie”. Biblia mówi nam, że kiedy szukamy najpierw Królestwa Bożego i Jego sprawiedliwości, wszystko inne zostanie nam dodane (Mat. 6:33).

Czy to będzie żywność, ubranie czy różne potrzebne rzeczy w życiu, „wszystko inne będzie wam dodane”. Nie będzie wam po prostu dane, ale będzie wam dodane jako dziedzictwo, kiedy będziecie najpierw szukać Jego sprawiedliwości.

Nie potrzebujesz używać wiary, dla każdej potrzeby w swoim życiu. Wystarczy, że użyjesz wiary tylko do jednej rzeczy – do wierzenia, że jesteś sprawiedliwością Bożą w Chrystusie, a spowoduje to, że wszystkie błogosławieństwa, których szukasz, przyjdą do ciebie!

Myśl na dzisiaj
Po prostu wierz, że jesteś sprawiedliwością Bożą w Chrystusie, a błogosławieństwa, których szukasz, przyjdą do ciebie!

Autor: Joseph Prince

Żródło: www.bogbezreligii.pl

Autor: Redakcja

Podziel się

Wyślij

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This