Od… nowa iBÓG.pl

thank-youWitajcie.

Na pierwszy rzut oka widać, że iBÓG.pl się zmienił, prawda? Dzięki ankiecie, którą wypełniliście, wiemy co lubiliście na naszej stronie, a co niekoniecznie wam się podobało. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie uwagi, również te krytyczne 🙂 Uważnie przeanalizowaliśmy wszystkie sugestie.

Efektem jest nowy iBÓG.pl. Zgodnie z oczekiwaniami rozszerzyliśmy ilość nauczań na stronie. Wybraliśmy charyzmatycznych nauczycieli, których nauczanie uznaliście za zachęcające. Nie rezygnujemy jednak z tłumaczenia nauczania Andrew Wommacka. Na otwarcie rozpoczynamy publikacje nowej serii Andrew “Już to masz!”. Dla Waszej wygody stworzyliśmy niezależny kanał na You Tube ze wszystkimi nauczaniami, zachęcamy do subskrypcji.

Wybierajcie w nauczaniach te, które Was budują i miejcie usposobienie mieszkańców Berei, którzy badali Pisma (Dz 17:11) i szukali w nich prawdy, nie oceniając na podstawie zasłyszanych informacji, tylko sprawdzając Słowo. Niech Ono Was buduje i przekonuje! (zerknijcie na osobny artykuł o tym – tutaj)

Zmienił się nie tylko wygląd strony, ale też jej przeznaczenie. Od tej pory głównym celem iBÓG.pl będzie gromadzenie nauczań i świadectw. Oczywiście co jakiś czas prześlemy Wam informację o nowym filmie, książce, wydarzeniu czy muzyce, ale przede wszystkim chcemy skupiać się na tym czego sami szukacie i co zaznaczyliście w odpowiedziach do ankiety. Dodatkowo zachęcamy Was aby korzystać ze strony za pomocą tabletów i komórek. Wychodząc na przeciw dzisiejszym trendom strona jest responsywna i dostosowana do różnych rozdzielczości, tak aby móc wygodnie z niej korzystać w każdym czasie.

Przez ostatnie lata, dzięki Wam, mieliśmy niezwykły przywilej poznania Kościoła jako całego Ciała Chrystusa. Zobaczyliśmy jak ważne jest wyposażanie świętych do dzieła posługi. Dlatego chcemy skupić się na biblijnym modelu działania darów duchowych i powołań w Kościele. Dzięki Waszym listom znamy największe potrzeby nauczania na ten temat. Od tej pory iBÓG.pl będzie się skupiał na nauczaniach i świadectwach.

Ponieważ większość osób w ankietach zaznaczyła, że jest zainteresowana spotkaniem postanowiliśmy pójść za ciosem i już przygotowujemy się do pierwszej konferencji iBÓG.pl w połowie czerwca w Łodzi. Wkrótce pojawi się więcej szczegółów. Jesteśmy podekscytowani możliwością poznania Was osobiście.

Z serdecznymi pozdrowieniami.
Redakcja iBÓG.pl

ps. zachęcamy Was… komentujcie! 🙂

Autor: Redakcja

Podziel się

3 komentarze

    • Dziękujemy za życzenia. Chcemy aby strona miała coraz więcej nauczania, różnych kaznodziei. Niestety mamy ograniczone zasoby, więc nie jesteśmy wstanie pracować nad wieloma rzeczami. Ale dziękujemy za link i na pewno się temu przyjrzymy. Gorąco pozdrawiamy

      Odpowiedz
  1. Mam nadzieję że wiecie jak wielkim błogosławieństwem jesteście dla wielu-zapłata będzie obfita dziękuję i błogosławię.

    Odpowiedz

Wyślij

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This