Synowie Boży

Zapraszamy Was do obejrzenia półtoragodzinnego filmu dokumentalnego opisującego wspaniałe i pełne mocy Boże działanie, które dzieje się teraz na całej ziemi.

Film jest o tyle niesamowity, bo pokazuje cuda, jednocześnie wzywając do powstania chrześcijan, którzy będą Jego ambasadorami na ziemi, niezależnie od wyznania.

Poniżej znajduje się trailer całego filmu.

Sons of God – Trailer from DUTCHQUEST on Vimeo.

 

Jak obejrzeć film w całości.

Jeśli chcecie obejrzeć cały film, może go kupić na stronie www.dutchquest.com za 5$ lub po prostu obejrzeć go za darmo. Sami producenci zachęcają do tego na swojej stronie, pisząc:

„Każdy powinien mieć dostęp do tego potężnego przesłania. Jeśli „Synowie Boży” dotkną Cię i będziesz chciał przyczynić się do powstania następnego filmu „Synowie Boży II” , to prosimy kup DVD lub pomyśl o hojnej darowiźnie.”

Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję jak to zrobić. Pomyśleliśmy, że nie każdy z Was umie język angielski lub po prostu nie będzie umiał włączyć napisów.

Aby obejrzeć film za darmo, wejdź na stronę, klikając poniższego linka:

FILM 

Następnie na dole po lewej stronie znajdziesz miejsce do wpisania imienia i nazwiska (lub samego imienia – w miejscu „Your name”) oraz maila („Your email address”).

1

Po wpisaniu danych kliknij przycisk „Get your personal password”, a zobaczysz numer (hasło) na zielonym tle. Trzeba go wpisać poniżej (w miejscu „Password”)

2

i nacisnąć „Watch Video.” Film będzie od tego momentu dostępny. Zachęcamy do zapisania sobie tego numeru (hasła), aby móc obejrzeć film później.

Polskie napisy

Aby włączyć polskie napisy, po włączeniu filmu naciśnij przycisk CC w dolnym prawym rogu, a pojawi się lista języków, w tym polski. Oczywiście kliknij na nie i gotowe.

3

Zachęcamy Was do obejrzenia video.

Autor: Redakcja

Podziel się

Wyślij

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This