Torben Søndergaard: Lekcja 4 – Wiedza czy posłuszeństwo?

Zapraszamy do przesłuchania nauczań Torbena Søndergaarda głoszącego na temat Kościoła i ostatniej reformacji. To naprawdę dobre nauczanie pozwoli Ci zobaczyć Ciało Chrystusa w nowej, wspaniałej perspektywie. W trzecim odcinku autor mówi o darach Ducha Świętego i Dziejach Apostolskich. Zapraszamy do obejrzenia.

Cz.4 – Jezus nie przyniósł teologii. Nie otworzył też szkoły biblijnej. On mówił: Chodź i naśladuj mnie. Powołał praktykantów (uczniów), którzy mieli się uczyć obserwując Go…
Jeżeli chcemy być skuteczni w czynieniu uczniami, do czego On nas powołuje, musimy to robić również w sposób w jaki On to robił.

Wszystkie nauczania – kliknij

Źródło i tłumaczenie: TLR Polska i Moc Jezusa

Autor: Redakcja

Podziel się

2 komentarze

 1. WSPANIALE !!!!!! Dziękuję, że tłumaczycie! :)

  Odpowiedz
 2. Super tak to ma wygladac.Przemiana swiata uczniami Jezusa.Z naszego kosciola wychodzi co tydzien okolo 10 -15 ludzi i glosza
  ewangelie na roznych miejscach ( w parkach,w miejscach pracy,przy spotkaniu ze znajomymi,…).Kazdego tygodnia sa swiadectwa o paru ludziach nanowonarodzonych.Niektorzy z tych ,ktorzy wyjda , pokladaja rece na chorych i modla sie o uzdrowienie.Ci bracia i siostry,ktorzy tak czynia sa przemieniani na obraz Jezusa.Bardzo sie ciesze,ze dowiedzialem sie co robic z nowymi nanowonarodzonymi bracmi i siostrami.Ciesze sie na to co nasz wspanialy Ojciec jeszcze przygotowal dla nas na tej pielgrzymce. Chwala Panowi panow i Krolowi krolow …Jezusowi.Duchu Swiety poddaje sie tobie.

  Marek Sznapka
  Církev Živého Boha ,Frýdek-Místek

  Odpowiedz

Wyślij

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This