Curry Blake

curry blakeCurry Blake urodził się w 1959 roku w Teksasie. Jako małe dziecko miał poważny wypadek. Jego ojciec nie zauważył bawiącego się na podjeździe synka i potrącił go samochodem. Niespełna półtora roczny Curry doznał poważnych urazów głowy. Dzięki modlitwom matki został ponadnaturalnie uzdrowiony. Później to jego matka uczyła go Słowa Bożego i wpoiła mu podstawy wiary.

Jego pierwsza córeczka urodziła się z guzem (nieoperacyjnym naczyniakiem)na języku. Medycyna nie dawała dziewczynce szans na wyleczenie, dlatego rodzice byli zdesperowani w poszukiwaniu Bożego uzdrowienia. Szukali informacji na temat osób, które były potężnie używane przez Boga. To zaprowadziło go w końcu do South Bend w stanie Indiana, gdzie zamieszkał i uczył się od Lestera Sumralla.

Później, po tragicznej śmierci swojej córki, poznał Wilforda Reidta, który był zięciem Johna G. Lake’a. Reidt rozpoznał, że Curry Blake wypełnia proroctwo wypowiedziane przez Lake’a dotyczące jego następcy, więc przed swoją śmiercią przekazał mu prowadzenie John G. Lake Ministries (służba Johna G. Lake’a).

W połowie lat 90-tych otrzymał podręcznik, którego John G. Lake używał, aby trenować ludzi do posługi uzdrawiania. Dzięki tym nowym informacjom, Curry Blake zaczął prowadzić służbę uzdrowienia z nową siłą.

Curry podróżuje i trenuje ludzi w uzdrawianiu. W swoim nauczaniu porusza wiele ciekawych wątków, miedzy innymi opowiada o wschodnich sztukach walki i jako dawny trener ma wiedzę na ten temat z pierwszej ręki. Jeśli myślisz o ćwiczeniu yogi lub tai chai musisz to koniecznie obejrzeć.

Obecnie jego służba ma swoją siedzibę w Dallas w Teksasie, gdzie szkoli w Dominion Bible Institute nową generację usługujących z mocą.

Audio:

W jaki sposób walczy z Tobą wróg kliknij
Stare i Nowe Przymierze kliknij

Doświadczanie Bożego zaopatrzenia

Artykuły:

Więcej, Panie! kliknij

Nauczania video:

Uzdrowienie – wykład 2 kliknij
Uzdrowienie – wykład 3 kliknij
Uzdrowienie – wykład 4 kliknij
Uzdrowienie – wykład 5 kliknij
Uzdrowienie – wykład 6 kliknij
Uzdrowienie – wykład 7 kliknij
Uzdrowienie – wykład 8 kliknij
Uzdrowienie – wykład 9 kliknij
Uzdrowienie – wykład 10 kliknij
Uzdrowienie – wykład 11 kliknij
Uzdrowienie – wykład 12 kliknij
Uzdrowienie – wykład 13 kliknij
Uzdrowienie – wykład 14 kliknij
Uzdrowienie – wykład 15 kliknij
Uzdrowienie – wykład 16 kliknij
Uzdrowienie – wykład 17 kliknij
Jedno z Chrystusem kliknij
Nietykalni w Jezusie kliknij
Co to znaczy wierzyć. kliknij
Powstańcie bohaterowie kliknij
Odnowienie umysłu kliknij
Synowie, najemnicy i wilki kliknij
Bóg jest wojownikiem kliknij
Cuda strukturalne kliknij

Strony internetowe:

John G. Lake Ministries

JGLM Media

 

Share This