Joseph Prince: Twój problem musi pokłonić się przed imieniem Jezus

Filip. 2:10
Aby na imię Jezusa zginało się wszelkie kolano na niebie i na ziemi, i pod ziemią

Cokolwiek cię niepokoi, jeśli ma nazwę, to musi pokłonić się przed imieniem Jezusa! Rak musi pokłonić się imieniu Jezusa. Ubóstwo musi się kłaniać. Wstyd musi się kłaniać. Biblia mówi nam, że Bóg wielce wywyższył Jezusa i dał Mu imię, które jest ponad wszelkie inne imię, tak że na imię Jezusa każde kolano musi się zgiąć!

To jest dokładnie to, co się stało, gdy poważnie opętany mężczyzna zobaczył Jezusa. Demony w nim – nazywające się Legion, gdyż było ich wiele – nie tylko błagały Go, aby ich nie dręczył, ale też uciekły, gdy Jezus kazał im wyjść. Pozostawiły mężczyznę całego i przy zdrowych zmysłach (Łuk. 8:26-35).

Mój zmarły ojciec został podobnie uwolniony ze swojego wieloletniego uzależnienia od alkoholu. Pamiętam jak pewnego dnia był w pijackim odurzeniu. Modliłem się nad nim w imieniu Jezusa, aby był uwolniony od swojego uzależnienia. Chwilę potem gwałtownie zwymiotował i od tamtej pory nigdy więcej nie dotknął butelki!

Umiłowany, jeśli twoje dziecko jest chore, połóż ręce na nim i powiedz: „W imieniu Jezusa, kaszlu, ustąp. Gorączko, odejdź w imieniu Jezusa. Niech całe ciało będzie zdrowe w imieniu Jezusa!”. Jeśli jest spór i zamieszanie w twoim domu, rozpraw się z tym w ten sam sposób. Użyłem imienia Jezusa jak modliłem się za parę, która kłóciła się w lokalu gastronomicznym. To było wspaniałe. Wydawało się, że wszystkie konflikty między nimi zniknęły i zaczęli rozmawiać spokojnie po tym.

To jest moc imienia Jezus, ponieważ jest to imię tego, który umarł za ciebie, który zmartwychwstał i dzisiaj jest po prawicy Bożej, dla ciebie! To jest imię, które jest ponad wszelkie inne imię i na które każde kolano musi się zgiąć i ugnie się!

Myśl na dzisiaj
Cokolwiek cię niepokoi, jeśli ma nazwę, to musi pokłonić się przed imieniem Jezusa!

Autor: Joseph Prince

Żródło: www.bogbezreligii.pl

 

Autor: Redakcja

Podziel się

Wyślij

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This