Kreacjonizm

Earth-1260Witajcie

Chcielibyśmy rozpocząć publikację serii filmów i nauczań związanych z kreacjonizmem. Wiemy, że nasz Bóg jest pełen miłości, chcący pokazywać ją w sposób praktyczny, zaspokajać potrzeby ludzi poprzez znaki i cuda. Chce do nas mówić bezpośrednio i przez Swoje objawione Słowo.

Jednak największym cudem i najbardziej praktycznym wyrazem Jego wspaniałej mocy i miłości jest otaczająca nas przyroda. Naszym celem jako portalu jest pokazanie Go w różnym świetle, stąd zrodził się pomysł zakładki o kreacjoniźmie.

W dzisiejszym świecie ta nauka może być wspaniałym narzędziem do zwiastowania ewangelii, pokazywać Boga w świetle nauki, co jest cudowną okazją pokazania Jego dobroci.

Niestety w programach szkolnych często jest tylko przedstawiana teoria ewolucji, gdzie trzeba zaznaczyć, jest to tylko teoria, a nie nauka oparta na faktach. Nasze dzieci, jak i osoby chcące zobaczyć Boga w innej perspektywie mają prawo do zerknięcia na materiały, często czysto naukowe, które przemawiają za alternatywną formą stworzenia świata.

Z tych względów chcielibyśmy wzbogacić stronę o tego typu materiały. Może nie jesteś sam nimi zainteresowany (choć są naprawdę ciekawe), to zawsze zakładka kreacjonizm, która pojawiła się na pasku bocznym, może Ci posłużyć jako narzędzie do przekazywania znajomym celem przedstawienia Boga jako wspaniałego architekta wszechświata.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół iBÓG.pl

ps. materiały będą pokazywać się stopniowo, prosimy Was o czas, aby móc wszystko zgromadzić.

Link do pierwszego materiału – Tutaj

Autor: Redakcja

Podziel się

Wyślij

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This