O Nas

Witaj.

Jesteśmy zespołem ludzi połączonych wspólną pasją. I choć jesteśmy zupełnie zwykłymi ludźmi to jednak niezwykła Boża łaska sprawiła, że postanowiliśmy wspólnie poprowadzić ten portal. Nauczanie, które znajdziesz na tej stronie ma moc dokonania zmiany i nasze życie jest tego najlepszym tego dowodem. Dzielimy się tym z radością wierząc, że ta strona może stać się miejscem Twojej inspiracji. iBÓG.pl ma być miejscem wytchnienia dla wszystkich ludzi, którzy czują się oskarżeni, zniszczeni przez poczucie winy, wypaleni strachem i przekonani o swojej beznadziejności.

Chcielibyśmy abyś mógł znaleźć w tym portalu zachętę, akceptację oraz pewność, że Bóg nie krytykuje Ciebie i nie potępia, bez względu na to jakie popełniasz błędy lub grzechy.

Marzyliśmy aby stworzyć miejsce gdzie każda osoba szukająca Boga będzie mogła znaleźć chwilę wytchnienia w Jego obecności i poczuciu bezpieczeństwa, wynikającego z pewności, że Bóg jest Stwórcą i troskliwie czuwa nad nami.

Zależy nam również na pokazaniu obrazu Boga, który w naszych sercach wyrysowało zrozumienie Jego łaski i bezwarunkowej miłości. Naszym pragnieniem jest aby miłość Taty z nieba dotknęła Twoje serce tak abyś mógł pojąć jak szczególnym i doskonałym darem jest Twoje życie.

Oddany Tobie w miłości.
Zespół iBÓG.pl

 

Share This